Sobota, 23 września 2017. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Znowu przegrana z Warmią i znowu czerwona kartka

2013-04-28 18:41:00 (ost. akt: 2013-04-28 18:51:29)

Po raz drugim w tym sezonie Łyna Sępopol przegrała z Warmią Olsztyn. W 21. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej olsztyniacy wygrali u siebie 4:1.

Warmia już do przerwy prowadziła 3:0. W drugiej połowie bramkę dla Łyny zdobył Kamil Komajda, ale zamiast kolejnych trafień dla gości, padł czwarty gol dla Warmii.

Drużyna z Sępopola kończyła mecz w dziesięciu. Minutę przed końcem gry za dwie żółte kartki boisko musiał opuścić Piotr Dobrzyński. To druga tej wiosny czerwona kartka tej drużyny, a ósma w całym sezonie.

W tabeli Łyna zajmuje 8. miejsce (28 punktów, bramki 30:41). W następnej kolejce piłkarze z Sępopola zagrają u siebie 1 maja z MKS Jeziorany (g. 17). Rywale w tej kolejce wygrali u siebie 5:0 z Mazurem Pisz, a w tabeli są na 13. miejscu. Do Łyny tracą 7 punktów.