Niedziela, 19 listopada 2017. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

22. kolejka okręgówki: podział punktów w Sępopolu

2013-05-01 20:59:56 (ost. akt: 2013-05-01 21:07:31)

Tak jak w pierwszej rundzie, tak i w 22. kolejce okręgówki Łyna Sępopol strzeliła drużynie z Jezioran jednego gola. Wtedy nie dał on nawet punktu, ale teraz wystarczył do remisu.

Grająca na swoim boisku Łyna szybko objęła prowadzenie. W 10. minucie rzut karny wykorzystał Grzegorz Zych.

Goście wyrównali pięć minut po przerwie. Bramkę na wagę punktu strzelił Marcin Wiciński. Dla gospodarzy to czwarty z kolei mecz u siebie bez zwycięstwa.

W tabeli grupy 1 Łyna spadła na 9. miejsce (29 punktów, bramki 31:42). W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Kłobukiem Mikołajki (4 maja, g. 16). Jej najbliższy rywal zajmuje 15., przedostatnie miejsce (19 pkt).