Czwartek, 21 września 2017. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Łyna pokonała Zryw, ale punkty wisiały na włosku

2013-06-01 18:27:50 (ost. akt: 2013-06-01 19:04:37)

Zryw Jedwabno już dawno spadł do A klasy, na mecz do Sępopola przyjechał zaledwie z 11 zawodnikami, ale dzielnie stawił czoła graczom Łyny.

Wynik został ustalony do przerwy. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 2:1, a po zmianie stron nikomu już nie udało się trafić do siatki. Okazji ku temu jednak nie brakowało...

- ...tylko marnowaliśmy je seriami - powiedział wiceprezes Łyny Edmund Oleszkiewicz. - Trzeba jednak dodać, że w drugiej połowie goście stworzyli trzy świetne okazje, których nie wykorzystali, bo albo przestrzelili, albo bronił Pawłowski.

Po tym zwycięstwie (11. w sezonie) piłkarze z Sępopola mają na koncie 38 punktów (bramki 41:55). W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Czarnymi Olecko.

Łyna Sępopol - Zryw Jedwabno 2:1 (2:1)