Czwartek, 22 czerwca 2017. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Łyna znowu wysoko wygrywa i znowu nie traci gola

2013-08-28 19:58:54 (ost. akt: 2013-08-28 20:05:06)

Drugi wygrany mecz z rzędu i drugi bez straconej bramki zanotowała Łyna Sępopol. W 5. kolejce V ligi piłki nożnej jej rywalem był MKS Jeziorany.

Łyna zwyciężyła na swoim boisku 5:0. Podobnie jak kilka dni wcześniej w wyjazdowym spotkaniu w Mikołajkach, tak i teraz piłkarze z Sępopola już do przerwy trafili cztery razy.

Rozpoczął w 25. min Łukasz Terefeńko, ale potężne uderzenie nastąpiło w ciągu pięciu ostatnich minut. Dwa razy trafił wówczas Łukasz Pawłowski (40. i 43. min), a czwartego gola strzelił Tomasz Naruszewicz (45.).

W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka - w 68. min na listę strzelców ponownie wpisał się Naruszewicz.

To drugie z rzędu zwycięstwo Łyny i drugi mecz, w którym nie straciła bramki. Po pięciu kolejkach drużyna prowadzona przez Bogusława Żukowskiego ma 9 pkt (bramki 14:7).

W najbliższej kolejce Łynę czekają derby w Bezledach. Z Granicą gra im się ostatnio bardzo dobrze.