Sobota, 23 września 2017. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Łyna bez punktów w drugim meczu z rzędu

2013-09-08 09:05:05 (ost. akt: 2013-09-08 09:49:34)

Tydzień temu porażka w derbach z Granicą Bezledy, teraz lepszy od graczy Łyny Sępopol okazał się Wilczek Wilkowo. W 7. kolejce V ligi piłki nożnej rywale wygrali na stadionie przy ul. Wojska Polskiego.

Co prawda prowadzenie objęła Łyna, ale jeszcze przed przerwą goście trafili dwa razy. W drugiej połowie gospodarze doprowadzili do wyrównania, ale 6 minut przed końcem Wilczek strzelił trzeciego gola i zgarnął trzy punkty.

- Zagraliśmy bez Siedlera i Komajdy, ale powinniśmy byli co najmniej zremisować. Rywal był jak najbardziej w naszym zasięgu - ocenił wiceprezes Łyny Edmund Oleszkiewicz.

Po 7 kolejkach klub z Sępopola ma 9 punktów (bramki 17:13). W następnej serii zagra na wyjeździe z Czarnymi Olecko.

Łyna Sępopol - Wilczek Wilkowo 2:3 (1:2)

1:0 - Terefeńko (16)

1:1 - Mariusz Grabowski (19)

1:2 - Krumplewski (37)

2:2 - Ł. Pawłowski (67)

2:3 - Biarda (84)