Niedziela, 27 maja 2018. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Wernisaż wystawy rzeźby Piotra Gołębiowskiego

2014-02-24 12:04:34 (ost. akt: 2014-02-24 12:16:56)
Piotr Gołębiowski

Piotr Gołębiowski

W galerii "S" Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Sępopolu odbył się wernisaż rzeźby Piotra Gołębiowskiego. Pan Piotr mieszka w Wirwiltach koło Bartoszyc, a rzeźbą, głównie w drewnie, zajmuje się amatorsko.

Jego prace można było oglądać na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Bartoszycach i Dobrym Mieście.

Swoje rzeźby wystawiał także podczas dożynek, Forum Aktywności Wiejskiej w Galinach oraz imprezy "Smaki kulinarno-kulturowe" w Galinach.

Piotr Gołębiowski brał udział w wielu konkursach. Zdobył m.in.: II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Rzeźby Ludowej w Biskupcu w roku 2010, natomiast w latach 2011 i 2013 w tym samym konkursie zajmował pierwsze miejsca.

W roku 2012 zdobył Grand Prix w konkursie na Pamiątkę Warmińską organizowanym przez Lokalną Grupę Działania "Warmiński Zakątek" w Dobrym Mieście. Uczestniczył w plenerach m.in. w Bartoszycach, Liskach, Górowie, Grabowie k. Mrągowa.

Wystawę rzeźby w "Galerii S" (około 40 prac) można oglądać do połowy marca.

Przerywnikiem muzycznym wernisażu był mini koncert gitarowy uczniów Janusza Bieńkowskiego, który prowadzi w MGOK zajęcia nauki gry na tym instrumencie.

Danuta CybulaPodziel się informacją : Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages