Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Pięć lat Dyskusyjnego Klubu Książki w Sępopolu

2014-03-03 09:38:59 (ost. akt: 2014-03-03 09:48:48)
Dyskusyjny Klub Ksiżaki w Sępopolu obchodził swe pięciolecie.

Dyskusyjny Klub Ksiżaki w Sępopolu obchodził swe pięciolecie.

Autor zdjęcia: archiwum DKK

Jubileusz pięciolecia odchodził Dyskusyjny Klub Książki w Sępopolu. To doskonała forma spędzania wolnego czasu dla osób kochających czytać. Jubileusz był okazją do podsumowań i wspomnień.

Dyskusyjny Klub Książki stanowi grupa osób, które spotykają się, aby porozmawiać o książkach. Klubowicze nie są znawcami literatury, ale lubią czytać i rozmawiać na temat literatury.

Na spotkaniach dzielą się wrażeniami z przeczytanej lektury. Nie prowadzą poważnej dyskusji literackiej, ale mówią o swoich osobistych odczuciach, związanych z omawianymi książkami.

Spotkania grup czytelniczych są doskonałą formą spędzania czasu wolnego i okazją do poznania nowych osób, mających podobne zainteresowania. Organizatorem akcji w Polsce jest Instytut Książki.

W lutym 2009 r. rozpoczął swoją działalność Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece w Sępopolu. 28 lutego obchodziliśmy 5-lecie działalności Klubu.

Ponad 50 wspólnie przeczytanych i „przedyskutowanych” książek to coś, co bardzo łączy ludzi (wiedzą to ci, którzy czytają), dlatego wspominaniu nie było końca.

Klubowiczki snuły swoje opowieści (w chwili obecnej do klubu należy 10 pań) o swoim pierwszym spotkaniu, książkach, którymi się zachwyciły, wspólnie odkrytych autorach i o tych, z którymi mogły się spotkać „na żywo”, gdyż odwiedzili Sępopol na zaproszenie Klubu.

A byli to min.: Izabela Sowa, Barbara Kosmowska, Krzysztof Beśka, Krzysztof Koziołek. Głównym tematem naszego spotkania były jednak książki : te już przeczytane i te, które jeszcze przed nami.

Był tort, jak na urodziny przystało i życzenia kolejnych wspólnych książkowych odkryć oraz dołączenia do Klubu nowych literackich pasjonatów.

Organizatorzy

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. wewe #1342085 | 95.48.*.* 6 mar 2014 09:13

    Świetna robota dziewczyny! Trzymać tak dalej

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages