Cztery gole Łyny i trzy punkty na początek rundy

2014-03-29 18:11:56(ost. akt: 2014-03-30 17:19:52)
Efektowną wygraną zanotowali w pierwszej wiosennej kolejce grupy 1 piłkarskiej V ligi zawodnicy Łyny Sępopol.
Łyna pokonała u siebie Błękitnych Pasym 4:0 (1:0). Bramki dla gospodarzy strzelali: Pawłowski (10. i 70. minuta) oraz Grzegorz Zych (58 karny, 87).

- Wynik sugeruje, że mecz był do jednej bramki, ale goście trafili w słupek i poprzeczkę, a w pierwszej połowie byli lepsi od nas. My jednak umiejętnie wykorzystaliśmy swoje okazje - powiedział Edmund Oleszkiewicz, wiceprezes klubu z Sępopola.

Łynę znowu poprowadził trener Tomasz Paszkowski, a udany debiut w bramce zanotował Kamil Krowiński.

W następnej serii spotkań Łyna zagra na wyjeździe z leśnikiem Nowe Ramuki (5 kwietnia, g. 16).