Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Youngster w Gimnazjum w Sępopolu

2014-04-06 23:46:34 (ost. akt: 2014-04-06 23:48:02)

Autor zdjęcia: Emila Deleżuch

Młodzież z klasy IIIa i IIIb Gimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Sępopolu pracuje w roku szkolnym 2013/14 w programie Youngster. Jego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych.Zajęcia są dobrowolne i polepszają znajomość języka angielskiego.

Młodzież z klasy IIIa i IIIb Gimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Sępopolu pracuje w roku szkolnym 2013/14 w programie Youngster. Jego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych.

Zajęcia są dobrowolne i polepszają znajomość języka angielskiego. Uczniowie przystąpili do konkursu „Teenagers In action”, w ramach którego pochwalili się niezwykłymi skarbami natury Sępopola.

Przygotowali stronę internetową o przyrodzie, roślinach i zwierzętach. Prace zaprezentowali przed mieszkańcami, nauczycielami i kolegami. Na koniec powstała prezentacja zawierająca relację z przeprowadzonych działań oraz filmik z wypowiedziami wszystkich uczestników.

Zachęcamy do obejrzenia stronki - youngster.esy.es

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages