Niedziela, 24 września 2017. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Niesamowity mecz Łyny, odrobili trzy gole straty

2014-04-12 19:39:27 (ost. akt: 2014-04-12 19:52:12)

Niewiele brakowało, by piłkarze Łyny Sępopol w 19. kolejce V ligi sięgnęli po trzy punkty. W meczu z Kłobukiem Mikołajki prowadzili kilka minut przed końcem, wcześniej odrobili trzy gole straty, ale goście zdołali jeszcze wyrównać.

Pierwsza połowa była dla Łyny fatalna. Już po niespełna pół godzinie gospodarze przegrywali z Kłobukiem 0:3.

Jeszcze przed przerwą gola strzelił jednak Grzegorz Zych, a po przerwie drużyna z Sępopola wzięła się za odrabianie strat. Robiła to na tyle skutecznie, że 10 minut przed końcem objęli prowadzenie 4:3!

Radości ze zwycięstwa jednak nie było, bo Kłobuk zdołał jeszcze doprowadzić do wyrównania.

W 61. min Zych z rzutu karnego trafił w poprzeczkę.

Po dzisiejszym remisie Łyna ma 20 punktów i w tabeli zajmuje 12. miejsce. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Jezioranami.

Łyna Sępopol - Kłobuk Mikołajki 4:4 (1:3)

0:1 - Brodowski (9)

0:2 - Kaczmarski (20)

0:3 - Brodowski (25)

1:3 - Zych (38 karny)

2:3 - Paweł Dobrzyński (55)

3:3 - Orłowski (62)

4:3 - Pawłowski (80)