Gol z rzutu karnego dał Łynie trzy punkty

2014-08-28 12:19:07 (ost. akt: 2014-08-28 12:43:14)
Jedynego gola dla Łyny strzelił Łukasz Pawłowski (w czerwonej koszulce)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Łyna Sępopol szybko pozbierała się po przegranej w Orzyszu. W 5. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej pokonała u siebie Czarnych Olecko. W zespole gospodarzy zadebiutował były piłkarz Victorii Bartoszyce i Granicy Bezledy.

Jedyna bramka padła w 15. minucie z rzutu karnego, podyktowanego za zagranie ręką. Do siatki trafił Łukasz Pawłowski.

W drugiej połowie Łyna miała jeszcze jeden rzut karny. Tym razem faulowany był Ł. Pawłowski, a do ustawionej na 11. metrze piłki podszedł Grzegorz Zych. Niestety, nie trafił w bramkę.

W drużynie gospodarzy zadebiutował Kamil Czupajło, wcześniej zawodnik Victorii Bartoszyce i Granicy Bezledy.

— Pokazał, że będzie pewnym punktem naszej drużyny. Zagrał fajny mecz — ocenił nowego piłkarza trener Łyny Tomasz Paszkowski.

Po 5 kolejkach klub z Sępopola zajmuje w tabeli 5. miejsce (10 pkt, bramki 8:8). W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Mazurem Pisz (sobota, g. 17). Najbliższy rywal jest w tabeli 3., a w środę pokonał u siebie 5:2 Wilczka Wilkowo.

Łyna Sępopol — Czarni Olecko 1:0 (1:0)

1:0 — Ł. Pawłowski (15 karny)

Łyna: K. Pawłowski — Szymski, Czupajło, Krasowski, Orłowski, Gigilewicz (85 Skupiński), Kryłowicz, Paweł Dobrzyński (90 Piotr Dobrzyński), Zych, Ł. Pawłowski, Skoczeń (46 T. Naruszewicz)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Już jutro w kioskach najnowsze, jak zwykle ciekawe, wydanie naszego tygodnika.