Do przerwy strzelała Granica, potem zaczęła Łyna

2014-09-06 18:12:00(ost. akt: 2014-09-06 18:19:37)
Kolejne derby powiatu w piłkarskiej klasie okręgowej przeszły do historii. Padły cztery gole, a emocji nie brakowało.
Derby o wiele lepiej rozpoczęła Granica Bezledy. Już w 5. min do siatki rywali trafił Łukasz Boras. W 30. min wynik podwyższył Grzegorz Adamczuk i do przerwy goście prowadzili dwoma bramkami.

W drugiej połowie sytuacja diametralnie się zmieniła i do siatki zaczęli trafiać gracze Łyny Sępopol.

Kontaktowego gola strzelił w 53. min z rzutu karnego Łukasz Pawłowski. Gospodarze poszli za ciosem i w 67. min wyrównał Piotr Dobrzyński.

Więcej goli w derbach nie padło i mecz zakończył się remisem 2:2, choć Łyna trafiła jeszcze w poprzeczkę, a Granica w słupek.

Po 7 kolejkach drużyna z Sępopola ma 11 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki) i bilans bramek 10:14.

Granica zdobyła punkt mniej (2 zwycięstwa, 4 remisy, 1 porażka), a jej bilans bramek wynosi 9:7.

W następnej kolejce piłkarze z Sępopola zagrają na wyjeździe z Polonią Lidzbark Warmiński, a Granicę czeka mecz u siebie z Błękitnymi Pasym.

Nowe wydanie "Gońca Bartoszyckiego" już w kioskach!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: