Pięć goli w Sępopolu i nerwowa końcówka

2014-10-04 18:13:12(ost. akt: 2014-10-04 18:20:08)
Beniaminek Pojezierze Prostki był rywalem Łyny Sępopol w 11. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej. Do przerwy kibice goli nie zobaczyli, ale w drugiej połowie padło ich aż pięć. Nie brakowało jednak niesamowitych zwrotów.
Strzelanie rozpoczęli goście. W 65. min trafił Pampuch i Pojezierze niespodziewanie objęło prowadzenie.

Drużyna z Prostek cieszyła się nim niecałe 10 minut. W 74. minucie rzut karny wykorzystał Łukasz Pawłowski.

Minęło pięć minut i Łyna już prowadziła. Tym razem do siatki rywali trafił Rafał Naruszewicz.

Niesamowite rzeczy działy się między 84. a 85. minutą. Najpierw na 3:1 podwyższył Pawłowski, by za chwilę stanąć przed szansą strzelenia swojego trzeciego gola. Tym razem jednak nie wykorzystał rzutu karnego!

Goście natychmiast wyprowadzili akcję, która zakończyła się dla nich... rzutem karnym! Wojtkowski się nie pomylił i zrobiło się 3:2. Wynik ten jednak Łyna dowiozła do końca.

To 6. zwycięstwo w tej rundzie drużyny z Sępopola. Po 11 kolejkach wciąż będzie ona zajmowała 5. miejsce.

W następnej serii Łyna zagra na wyjeździe z innym beniaminkiem - przedostatnim w tabeli Danpolem Knopin.