Poniedziałek, 23 października 2017. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Nieskuteczny mecz i porażka na koniec jesiennego grania

2014-11-11 16:20:29 (ost. akt: 2014-11-11 16:28:29)

W kiepskim stylu pożegnała się z jesienną częścią sezonu Łyna Sępopol, która przegrała dwa ostatnie mecze. Z Tęczą Biskupiec jej piłkarze obijali słupki bramki rywali, ale gola zdołali strzelić tylko jednego.

Łyna przegrała drugi mecz z rzędu, ale zagrała nieskutecznie. Albo inaczej: nie miała szczęścia.

— Kto wie, jak by się potoczył ten mecz, gdyby w 4. minucie Rafał Naruszewicz trafił do siatki rywali. Piłka jednak uderzyła w słupek, potem w drugi i wyszła w pole — powiedział Edmund Oleszkiewicz, wiceprezes Łyny.

W całym spotkaniu piłka jeszcze trzy razy trafiała w słupek po strzałach Naruszewicza i Łukasza Pawłowskiego.

Przerwę zimową Łyna spędzi na 7. miejscu w tabeli. Jej dorobek to 27 punktów, bramki 39:35. Utrzymanie w lidze jest raczej przesądzone.

Łyna Sępopol — Tęcza Biskupiec 1:3 (0:3

0:1 — Sinojć (6)

0:2 — Adamczyk (37)

0:3 — Ocias (40)

1:3 — Ł. Pawłowski (55)

Czerwone kartki: Orłowski (80, za drugą żółtą), Czupajło (80, obaj Łyna, za dyskusje z sędzią)

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj