Nieskuteczny mecz i porażka na koniec jesiennego grania

2014-11-11 16:20:29(ost. akt: 2014-11-11 16:28:29)
W kiepskim stylu pożegnała się z jesienną częścią sezonu Łyna Sępopol, która przegrała dwa ostatnie mecze. Z Tęczą Biskupiec jej piłkarze obijali słupki bramki rywali, ale gola zdołali strzelić tylko jednego.
Łyna przegrała drugi mecz z rzędu, ale zagrała nieskutecznie. Albo inaczej: nie miała szczęścia.

— Kto wie, jak by się potoczył ten mecz, gdyby w 4. minucie Rafał Naruszewicz trafił do siatki rywali. Piłka jednak uderzyła w słupek, potem w drugi i wyszła w pole — powiedział Edmund Oleszkiewicz, wiceprezes Łyny.

W całym spotkaniu piłka jeszcze trzy razy trafiała w słupek po strzałach Naruszewicza i Łukasza Pawłowskiego.

Przerwę zimową Łyna spędzi na 7. miejscu w tabeli. Jej dorobek to 27 punktów, bramki 39:35. Utrzymanie w lidze jest raczej przesądzone.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na sepopol.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją: