Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Pięciodniowe ferie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury

2015-02-10 14:17:07 (ost. akt: 2015-02-10 14:25:36)

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sępopolu zorganizował zimowisko dla dzieci z miasta i gminy Sępopol, w którym uczestniczyło około 40 osób. Odbyło się ono w dniach 2-6 lutego.

Pierwszego dnia odbyło się spotkanie z policjantem, który przedstawił dzieciom zasady bezpieczeństwa podczas ferii, odbyły się warsztaty malarskie — horyzontalne postrzeganie przez dzieci i młodzież "Moje miasto Sępopol", a na zakończenie miało miejsce ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz projekcja filmu.

Drugi dzień upłynął na zajęciach przygotowanych przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Sępopolu. Odbyły się zajęcia plastyczne "Reklamujemy nasze miasto", pogadanka na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, dzieci wykonywały kartki walentynkowe.

Były również zajęcia "Młodzi detektywi na tropie". Polegały one na szyfrowaniu wiadomości, tworzeniu portretów pamięciowych, rozwiązywaniu zagadek logicznych.

Trzeciego dnia odbyła się wycieczka autokarowa do Olsztyna, gdzie dzieci obejrzały w teatrze lalek przedstawienie "O Królewnie Wełence". Kolejnym punktem programu było spędzenie czasu w basenie w Aquasferze.

A w czwartek przygotowaliśmy w naszym ośrodku gry ze współzawodnictwem, kalambury, konkurs wokalny karaoke oraz konkursy.

Ostatniego dnia odbyła się kolejna wycieczka. Tym razem zwiedziliśmy Zamek Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim oraz odwiedziliśmy basen w bartoszyckim Hotelu Bartis.

OrganizatorzyPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages