Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Dzietrzychowo. Szkolne wybory miss i Super Dziewczyny

2015-03-12 10:34:57 (ost. akt: 2015-03-12 10:46:21)

Z okazji Dnia Kobiet samorząd uczniowski szkoły podstawowej w Dzietrzychowie wraz z opiekunem zorganizował wybory "Małej Miss" (klasy 0-III) oraz Super Dziewczyny (klasy IV-IV).

Kandydatki zaprezentowały się w stroju imprezowym, szkolnym oraz wieczorowym. Musiały również odpowiedzieć na pytania oraz wykazać się sprytem, aby odnaleźć się w trudnej sytuacji. Wszystkie kandydatki zaprezentowały się fantastycznie, toteż wybór tej jedynej nie był łatwy.

Jury składające się z przedstawicieli samorządu oraz nauczyciela wychowania fizycznego Rafała Naruszewicza ostatecznie tytuł „Małej Miss” przyznało uczennicy klasy I Martynie Moczydłowskiej, I Vice Miss Dominice Lichacz (kl. II), II Vice Miss Klaudii Kozdroń (kl. I).

W kategorii dziewcząt starszych tytuł "Super Dziewczyny" przypadł Natalii Kowejszy z klasy V, I Vice Miss Zuzannie Szai (kl. IV), a II Vice Miss Wiktorii Brajer (kl. V).

Publiczność również wybrała swoją faworytkę. "Miss Publiczności" zostały Hania Sikora (kl. I) oraz Ola Opalewska (kl. V).

OrganizatorzyNowe wydanie "Gońca Bartoszyckiego" od piątku w kioskach, a w nim same ciekawe informacje. Zapraszamy!

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages