Piątek, 30 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Powitali wiosnę w pięknych kapeluszach

2015-03-27 09:52:53 (ost. akt: 2015-03-27 10:08:08)

W chłodny, ale słoneczny dzień 23 marca uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Dzietrzychowie z radością powitali wiosnę.

W tym dniu miał zostać również rozstrzygnięty konkurs na "Najpiękniejszy wiosenny kapelusz", w którym wszystkie klasy 0-VI brały udział. Należy przyznać, że kapelusze te sprawiły, iż od rana wyczuwało się, że nadeszła upragniona wiosna: i za oknem, i w murach naszej szkoły.

Następnie, żeby tradycji stało się zadość, wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się na "biały mostek", aby ostatecznie pożegnać zimę i przywitać wiosnę.

Z chwilą, gdy przygotowana przez dzieci marzanna spłonęła można było powiedzieć, że wiosna na dobre już u nas zagościła.
Uczniowie z poszczególnych klas wzięli również udział w pierwszym tej wiosny ognisku z kiełbaskami.

Po powrocie do szkoły rozstrzygnięty został konkurs. Jury na czele z panią dyrektor uznało, że wszystkie kapelusze są równie piękne i postanowiła obdarować każdą klasę słodkimi upominkami.

Na zakończenie tego uroczystego dnia odbył się także mini seans filmowy. Oczywiście największym zainteresowaniem podczas filmu "Rodzinka nie z tej ziemi" cieszył się popcorn.

Impreza została przygotowana przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wspaniale się bawili i godnie przywitali wiosnę.

Magdalena Magdziak


Czytaj e-wydanie
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Janinka #1699594 | 31.63.*.* 27 mar 2015 11:07

    Bardzo ładne kapelusze, malutkie piękne robią kapelusze. Ja kapelusz dla swojego meża zakupiłam w polskiej manufakturze znajdującej się w Warszawie. http://www.sterkowski.pl

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages