Łyna zrobiła jednak wielki wynik! Pokonała lidera!

2015-04-04 18:15:59(ost. akt: 2015-04-04 18:25:23)
Na zdjęciu mecz Łyny ze Śniardwami z czerwca 2014 roku

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

A jednak! Łyna Sępopol potrafiła sprawić niespodziankę i w 19. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej pokonała u siebie lidera grupy 1 Śniardwy Orzysz.
Łyna wygrała 2:0 (1:0). Pierwszego gola kilka minut przed przerwą strzelił dla niej Rafał Naruszewicz. W drugiej połowie wynik ustalił wprowadzony na boisko po przerwie nowy nabytek sępopolskiej drużyny - wypożyczony z MKS Korsze Szymon Rentkowski.

- Zawodnicy włożyli w ten mecz jeszcze więcej serducha niż tydzień wcześniej w Pasymiu (tam padł remis 1:1 - red.). Rzadko to mówię, ale jestem z nich bardzo zadowolony - powiedział po meczu trener zwycięzców Tomasz Paszkowski.

Piłkarze Łyny wygrali z absolutnym liderem grupy 1 okręgówki. Przed tą kolejką Śniardwy przegrały tylko dwa razu. Teraz zeszły z boiska pokonane po raz trzeci.

Dla drużyny z Sępopola to 9. wygrana w sezonie. Po tej kolejce Łyna ma 31 punktów (bramki 42:36). W tabeli zajmuje 8. miejsce. Tyle samo punktów mają jeszcze Orlęta Reszel.

W następnej kolejce Łyna zagra na wyjeździe z Czarnymi Olecko.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.