Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Dzietrzychowo. Brali udział w Szkolnym Konkursie Recytatorskim

2015-04-15 10:23:50 (ost. akt: 2015-04-15 10:36:35)

W szkole podstawowej w Dzietrzychowie odbyły się kolejne eliminacje Konkursu Recytatorskiego. Uczniowie podzieleni byli na dwie grupy: klasy I-III oraz IV-VI. Swoich sił w trudnej sztuce recytacji postanowiło spróbować aż 25 śmiałków!

Jury recytację uczestników konkursu oceniało według następujących kryteriów: interpretacji i estetyka mówienia, dykcja, dobór repertuaru (do wieku i osobowości dziecka), ogólny wyraz artystyczny.

Po zakończeniu recytacji wierszy przez wszystkich uczestników konkursu jury udało się na naradę. Po burzliwej naradzie wyłoniono laureatów. Zostali nimi, w kategorii klas I–III: 1. Patrycja Mickiewicz (kl. II), 2. Jakub Szyszko (kl. I), 3. Oktawia Rogozińska (kl. I); w kategorii klas IV-VI: 1. Natalia Ciesielska (kl. V), 2. Filip Sulich (kl. VI), 3. Katarzyna Sinkiewicz (kl. V).

Teraz laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego przygotowywać się będą do kolejnych eliminacji pod czujnym okiem swoich opiekunów.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym konkursie, który odbędzie się już za rok.

Magdalena Magdziak


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages