Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Szkoła z geocertyfikatem

2015-04-29 07:24:12 (ost. akt: 2015-04-29 07:27:50)

Autor zdjęcia: Emila Deleżuch

Zespól Szkolno-Przedszkolny w Sępopolu to jedyna szkoła w powiecie bartoszyckim uhonorowana Geocertyfikatem.

Miło nam poinformować, że 15 kwietnia 2015r. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Sępopolu jako jedyna szkoła w powiecie bartoszyckim, uzyskał Geocertyfikat.

Jest to tytuł nadawany placówkom oświatowym, które w swoich działaniach edukacyjnych i wychowawczych wyróżniają się podejmowaniem zagadnień z zakresu georóżnorodności otoczenia.

W celu ubiegania się o Geocertyfikat należało wspólnie z dziećmi i młodzieżą zorganizować, przeprowadzić i udokumentować zdjęciami lub filmem cztery inicjatywy w dziedzinach geologii i archeologii oraz dziedzictwa kulturowego najbliższej okolicy zgodnie z wytycznymi regulaminu.

Placówka odbierająca certyfikat otrzymała dyplom, oryginalną statuetkę z okazem minerału lub skamieniałości, kolekcję skał, książki i albumy o tematyce geologicznej oraz wiele ciekawych materiałów z ekologii do wykorzystania w szkole.

Fundatorem tak wartościowych nagród, które będą dla szkół cennymi pomocami dydaktycznymi był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.

ED

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages