Łyna miała się zrehabilitować i to zrobiła

2015-05-01 19:56:33(ost. akt: 2015-05-01 20:03:24)
Po dwóch kolejnych porażkach, Łyna Sępopol wygrała u siebie w 23. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej z Polonią Lidzbark Warmiński.
Już w pierwszych siedmiu minutach kibice zobaczyli trzy gole. Mecz dobrze zaczął się dla Łyny, bo kilka chwil po rozpoczęciu gry gola strzelił Łukasz Pawłowski.

Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. W 5. minucie doprowadzili oni do wyrównania, z którego nie cieszyli się długo.

Już dwie minuty później ponowne prowadzenie dał gospodarzom Tomasz Krasowski. Wynik 2:1 utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka, w dodatku trzeba było na nią czekać do doliczonego czasu gry. W 91. minucie wynik na 3:1 dla Łyny ustalił Szymon Rentkowski.

Tym samym piłkarze z Sępopola zrehabilitowali się za dwie wcześniejsze ligowe porażki: z Mazurem Pisz i w derbach z Granicą Bezledy.

W tabeli Łyna zajmuje 8. miejsce (37 punktów, bramki 49:44). W następnej kolejce zagra na wyjeździe z wiceliderem Vęgorią Węgorzewo.