Niedziela, 1 listopada 2020. Imieniny Konrada, Seweryny, Wiktoryny

Dzień Dziecka w Wodukajmach

2015-06-03 08:00:00 (ost. akt: 2015-06-02 20:33:02)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK w Sępopolu

Sołtys wraz z Radą Sołecką Wodukajm i Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sępopolu zorganizował festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w niedzielę 31 maja 2015 r. na placu przy budynku świetlicy w Wodukajmach.

Obchody Dnia Dziecka zawierały szereg zabaw, gier o charakterze sportowym, zręcznościowym, dydaktycznym czy konstrukcyjnym, przygotowanymi i przeprowadzonymi przez pracowników ośrodka kultury w Sępopolu. Za uczestnictwo w konkursach i grach dzieci otrzymywały nagrody.

Kolejnym punktem było przybycie pracowników Straży Granicznej w Sępopolu, którzy zapoznali dzieci ze sprzętem, jakim dysponują w codziennej pracy oraz zaprezentowali umiejętności psa służbowego.

W trakcie festynu nie obyło się bez wspólnego posiłku, czyli pieczenia kiełbas przy ognisku. Po posiłku dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym. Organizatorzy dzięki sponsorom, którym bardzo dziękują, przygotowali poczęstunek dla dzieci w formie szwedzkiego stołu oraz lody. Dzieci ze swoimi rodzinami radośnie i miło spędziły niedzielne popołudnie.

Organizatorzy

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages