Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Młodzieżowe Sępopolskie Śpiewanie

2015-08-24 15:52:51 (ost. akt: 2015-08-24 15:57:50)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK w Sępopolu

Tylko najwytrwalsi i najodważniejsi wokaliści zdecydowali się na występ publiczny podczas V edycji Sępopolskiego Śpiewania. Wcześniej brali udział w dwumiesięcznych warsztatach wokalnych.

W niedziele 23 sierpnia w godzinach popołudniowych, w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sępopolu, odbyła się V edycja Sępopolskiego Śpiewania.

W tym roku miała nieco inny charakter, ponieważ była adresowana do młodzieży, stąd pełna nazwa inicjatywy Młodzieżowe Sępopolskie Śpiewanie.

Wspomniana niedzielna gala finałowa poprzedzona była warsztatami wokalnymi, które miały miejsce w lipcu i sierpniu a prowadziła je Beata Kilanowska z Reszla. W warsztatach brało udział znacznie więcej osób aniżeli wystąpiło podczas gali, ponieważ tylko najwytrwalsze i najodważniejsze osoby zdecydowały się na występ publiczny. Byli to: Patrycja Czarnecka, duet Michał i Grzegorz Kiżło, Rafał Gmurczyk, Aneta Kożuch, Weronika Stankiewicz, Natalia Łokuciejewska, duet Anna Konarzewska i Małgorzata Wiewiór, Roksana Kucharska.

Gale prowadziła Marta Jałoszewska z Reszla i ku zaskoczeniu wszystkich, w pewnym momencie zaśpiewała… profesjonalnie i w ciekawej aranżacji utwór z repertuaru Danuty Rin.

Po występie uczestników warsztatów wokalnych gościnnie wystąpiła Martyna Brudzeńska z Bezled. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe grawertony a publiczność sępopolska jak zawsze była wspaniała, doceniła brawami każdą występującą na scenie osobę.

Organizatorzy


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages