Łyna pokonała Polonię. Bracia załatwili sprawę

2015-08-26 19:43:13(ost. akt: 2015-08-26 19:58:28)
Pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie piłkarskiej klasy okręgowej odniosła Łyna Sępopol. W 5. kolejce pokonała na swoim boisku Polonie Lidzbark Warmiński.
Łyna wygrała 2:0. W 45. minucie gospodarze objęli prowadzenie po celnym uderzeniu grającego trenera Rafała Naruszewicza. Kwadrans po wznowieniu gry w drugiej połowie do siatki trafił jego brat Tomasz.

- Powinniśmy byli wygrać dużo więcej. Polonia pierwszy rzut rożny miała dopiero w 50. minucie - powiedział wiceprezes Łyny Edmund Oleszkiewicz.

To pierwsze zwycięstwo drużyny z Sępopola w nowych rozgrywkach. Do tej pory Łyna raz przegrała, na inaugurację, a potem zaliczyła serię trzech kolejnych remisów.

Zwycięstwo dało Łynie awans na 9. miejsce w tabeli. W następnej kolejce piłkarze zagrają na wyjeździe z Orlętami Reszel (29 sierpnia).