W Reszlu bez punktów. Łyna musi poprawić skuteczność

2015-08-29 18:10:59(ost. akt: 2015-08-29 18:14:05)
Tylko jeden gol padł w meczu 6. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Orlęta Rema Reszel - Łyna Sępopol.
Jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobyli gospodarze. Orlęta wygrały tym samym 1:0, a piłkarzom Łyny przyda się chyba dobry trening strzelecki.

- Trafiliśmy w poprzeczkę, nie trafiliśmy do pustej bramki, nawet w ostatniej minucie mieliśmy świetną okazję i też jej nie wykorzystaliśmy. Rywale za to w pierwszej połowie oddali na naszą bramkę jeden strzał i zdobyli gola - relacjonował Edmund Olszeszkiewicz, wiceprezes Łyny.

To druga porażka piłkarzy z Sępopola w tej rundzie. Łyna pozostaje więc z dorobkiem 6 punktów. W następnej kolejce zagra u siebie z Czarnymi Olecko.