Łyna wygrała drugi mecz w rundzie choć było już niewesoło

2015-09-27 18:08:12(ost. akt: 2015-09-27 18:13:59)
W 10. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol wygrała na wyjeździe ze Startem Kruklanki. To dopiero druga wygrana naszej drużyny w tej rundzie.
Łyna zwyciężyła 5:2, choć w pierwszej połowie przegrywała już 0:2. Jednak jeszcze przed przerwą zdołała doprowadzić do remisu. Najpierw rzut karny wykorzystał Rafał Naruszewicz, a potem wynik wyrównał Łukasz Sosiński.

Po zmianie stron bramki strzelała już tylko Łyna. Kolejno do siatki gospodarzy trafiali: Piotr Dobrzyński, Ł. Sosiński i R. Naruszewicz.

Po 10 kolejkach drużyna z Sępopola ma 10 punktów (bramki 17:19). W następnej serii Łyna zagra u siebie z SKS Novum Szczytno.