Czwartek, 17 sierpnia 2017. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Łyna wygrała drugi mecz w rundzie choć było już niewesoło

2015-09-27 18:08:12 (ost. akt: 2015-09-27 18:13:59)

W 10. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol wygrała na wyjeździe ze Startem Kruklanki. To dopiero druga wygrana naszej drużyny w tej rundzie.

Łyna zwyciężyła 5:2, choć w pierwszej połowie przegrywała już 0:2. Jednak jeszcze przed przerwą zdołała doprowadzić do remisu. Najpierw rzut karny wykorzystał Rafał Naruszewicz, a potem wynik wyrównał Łukasz Sosiński.

Po zmianie stron bramki strzelała już tylko Łyna. Kolejno do siatki gospodarzy trafiali: Piotr Dobrzyński, Ł. Sosiński i R. Naruszewicz.

Po 10 kolejkach drużyna z Sępopola ma 10 punktów (bramki 17:19). W następnej serii Łyna zagra u siebie z SKS Novum Szczytno.

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.