Łyna wygrywa z beniaminkiem po golu w ostatniej minucie

2015-10-03 19:24:34(ost. akt: 2015-10-05 10:06:31)
Damian Skoczeń strzelił gola, który dał Łynie Sępopol trzy punkty

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 11. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol przegrywała u siebie z SKS Novum Szczytno, ale ostatecznie to gospodarze zwyciężyli.
Łyna straciła bramkę w 14. minucie. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie gospodarze wzięli się jednak do roboty.

Wyrównał w 75. minucie Rafał Naruszewicz, który w drugim meczu z rzędu wykorzystał rzut karny. A trzy punkty dla drużyny z Sępopola zapewnił w ostatniej minucie Damian Skoczeń.

Łyna ostatniego gola strzeliła grając w dziesięciu. Dwie minuty przed bramką boisko za drugą żółtą kartkę musiał opuścić Szymon Lemański.

W tabeli Łyna zajmuje 11. miejsce (13 pkt, bramki 19:20). W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Falą Warpuny.