Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Święty Mikołaj wędrował po Sępopolu

2015-12-09 12:53:48 (ost. akt: 2015-12-09 13:04:28)

Autor zdjęcia: Julita Dziełak

Różne placówki i instytucje odwiedzał 4 grudnia Święty Mikołaj w towarzystwie dwóch Snieżynek. Był m.in. w przedszkolu i urzędzie

4 grudnia 2015r. w Sępopolu na ulicach i w różnych instytucjach naszego miasta można było spotkać Świętego Mikołaja w towarzystwie Śnieżynek. Głównym celem odwiedzin, było nawiązanie do tradycji obdarowania się słodyczami w dzień Mikołajek oraz przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.

Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynkami postanowili odwiedzić placówki swojego miasta. Największymi miłośnikami świąt były przedszkolaki. Pociechy bardzo serdecznie przywitały Mikołaja i Śnieżynki. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wierszyki oraz składały listy do Świętego Mikołaja.

Następnie Śnieżynki i Mikołaj odwiedzili Urząd Miasta, pracownicy urzędu z wielkim uśmiechem przywitali niecodziennych gości. Pozostałe placówki oraz sklepy, również bardzo ciepło przywitali Mikołaja. W tym dniu, każdy kto spotkał św. Mikołaja i Śnieżynki, został poczęstowany małym słodkim co nieco.

Mamy nadzieję, że odwiedziny Świętego Mikołaja wraz ze Śnieżynkami pozwoliły przywołać świąteczny nastrój oraz przybliżyć przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Julita Dziełak

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages