Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Przedstawieniem i przemarszem obchodzili Dzień Ziemi

2016-04-26 13:02:15 (ost. akt: 2016-04-26 13:08:17)

W szkole podstawowej w Dzietrzychowie odbył się Dzień Ziemi, zorganizowany przez klasę VI oraz wychowawcę Dorotę Miranowicz.

Uczniowie tej klasy pięknie przygotowali przedstawienie pt. „Przygoda w Ekolandii” oraz kolorowe dekoracje. Przestawienie "Ścieżka pod górkę" zaprezentowali również uczniowie klasy II. Były to wesołe inscenizacje.

Po części artystycznej odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu na napisanie „Listu dla Ziemi”. W poszczególnych klasach wybrane zostały najlepsze prace, które zostały wyróżnione i przeczytane na apelu.

Wyróżnienia otrzymali: Filip Ławryniuk (kl. II), Sylwia Ołdak (kl. III), Paweł Ołdak (kl. IV), Kasia Zawada (kl. V) i Natalia Kowejsza (kl. VI).

Na zakończenie wszyscy wyruszyliśmy na krótką wędrówkę w okolice szkoły. Maszerowaliśmy z transparentami na temat naszej cudownej, choć zaniedbanej Ziemi. Szliśmy radośnie, wykrzykując ekologiczne hasła takie jak: „Środowisko ponad wszystko”, "Grzeczne dzieci segregują śmieci" itp.

Dzień, choć wietrzny, był pełen pozytywnych wrażeń.

Kasia Sinkiewicz
Sandra Zyśk
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages