Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Uczniowie wyróżnieni podczas gali "Najlepszy z najlepszych"

2016-07-01 09:49:56 (ost. akt: 2016-07-01 09:55:15)

Po raz siódmy odbyła się w Sępopolu gala „Najlepszy z najlepszych”, podsumowująca kończący się rok szkolny. Uroczystość była poświęcona najlepszym uczniom ze szkół podstawowych oraz gimnazjów.

W swoim przemówieniu burmistrz Sępopola Irena Wołosiuk pogratulowała wszystkim nagrodzonym sukcesów w nauce i sporcie oraz zaangażowania w pracy na rzecz szkoły i swoich środowisk.

Jednocześnie podkreśliła, że sprawowanie opieki pedagogiczno–wychowawczej nad uczniem uzdolnionym to też wielkie wyzwanie dla samego nauczyciela. Tym samym podziękowała pedagogom za pomoc dzieciom uzdolnionym w rozwijaniu ich talentów, pasji i umiejętności, zaś dyrektorom za stwarzanie odpowiednich warunków do pracy.

Szczególne wyrazy uznania burmistrz skierowała do rodziców nagrodzonych uczniów, dziękując im za wkład pracy i osobiste zaangażowanie w edukację i wychowanie młodych pokoleń.

Nagrody burmistrza za wybitne osiągnięcia w nauce przyznane zostały uczniom w formie pamiątkowych dyplomów oraz nagrody rzeczowej. W tym roku nagrodę „Najlepszy z najlepszych” za wybitne osiągnięcia w nauce i wzorową postawę uczniowską przyznano 18 uczniom.

Nagrodzeni
Szkoła Podstawowa w Dzietrzychowie: Katarzyna Sinkiewicz, Natalia Kowejsza.

Szkoła Podstawowa im. Adama Loreta w Ponikach: Emilia Jurkiewicz, Jakub Jaremko.

Szkoła Podstawowa w Sępopolu: Piotr Szyndler, Bartosz Ladziński, Aleksandra Kozieł.

Szkoła Podstawowa w Wiatrowcu: Jakub Kusio, Cyprian Fraczek, Piotr Strzedziński, Natalia Bylińska, Urszula Jusiak, Jakub Szopa.

Gimnazjum im. Ireny Senderowej w Sępopolu: Aleksander Piluk, Weronika Stankiewicz, Jakub Krzyszkowski, Bartosz Jusiak, Gabriela Ladzińska.


UM SępopolCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages