Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Przy fontannie czytali głośno "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza

2016-09-05 12:04:29 (ost. akt: 2016-09-05 14:21:38)

W Polsce i za granicą w sobotę 3 września czytano powieść Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis". To już piąta edycja Narodowego Czytania wielkich polskich powieści.

W Sępopolu spotkaliśmy się koło fontanny, a powieść czytało młodsze i starsze pokolenie. Niecierpliwie oczekiwano na swoją kolejkę do czytania wybranych fragmentów.

Czytali: Krystyna Polonis, uczennice klasy V: Kinga Arodź, Ola Kozieł, Kasia Orłowska, Nadia Rogińska (dziewczynki wspierali rodzice), dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sępopolu Irena Bujalska, nauczycielki Lucyna Basiukiewicz i Krystyna Wierzbowska, Wacława Sawicka i Jadwiga Janosz z Dyskusyjnego Klubu Książki, dyrektor Domu Kultury Magdalena Gutkowska, Aurelia Wrzesz, Bogdan Suchostawski z synem Filipem. Narodowe czytanie zakończyły bibliotekarki z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej.

Pogoda na szczęście dopisała, więc można było z przyjemnością oddać się słuchaniu opowieści o losach Ligii i Winicjusza. Zapraszamy za rok.

Organizatorzy


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages