Po serii remisów Łyna wreszcie sięgnęła po komplet punktów

2016-09-07 19:01:47(ost. akt: 2016-09-07 19:07:14)
Łyna Sępopol

Dwa gole padły w meczu 6. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej pomiędzy beniaminkiem GKS Dźwierzuty a Łyną Sępopol. Oba w samej końcówce zdobyli zawodnicy gości.
Łyna wygrała 2:0 (0:0). W 88. minucie do siatki rywali trafił Łukasz Pawłowski, a dwie minuty później wynik ustalił Rafał Naruszewicz.

To drugie zwycięstwo drużyny z Sępopola w tej rundzie, ale wciąż jest ona niepokonana w tym sezonie (ma jeszcze cztery remisy), a licząc jeszcze poprzednie rozgrywki, jest seria spotkań bez porażki wzrosła do 13 meczów.

W następnej kolejce Łyna zagra u siebie z kolejnym beniaminkiem — MKS Ruciane-Nida 910 września, g. 16).