Łyna wciąż niepokonana! Nie dała szans beniaminkowi

2016-09-10 19:14:54(ost. akt: 2016-09-10 19:22:28)
Łyna Sępopol

Już od 14 spotkań, wliczając poprzedni sezon, niepokonana jest Łyna Sępopol. W 7. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej nie dała na swoim boisku szans beniaminkowi MKS Ruciane-Nida.
Do przerwy nie padła żadna bramka. Za to po zmianie stron kibice zobaczyli ich aż pięć, choć pierwszego gola w tym meczu zdobyli goście.

Potem jednak do siatki trafiała wyłącznie Łyna. To jej trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Klub ma teraz 13 punktów i jest jedną z dwóch drużyn, obok lidera Błękitnych Pasym, które w tej rundzie jeszcze nie przegrały.

W następnej kolejce Łyna zagra na wyjeździe z Czarnymi-Unią Olecko.