Poniedziałek, 24 września 2018. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

Pasowanie przedszkolaków w Ponikach

2016-11-02 07:11:55 (ost. akt: 2016-11-02 07:14:00)

Autor zdjęcia: Marzena Rynkiewicz

27 października odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na przedszkolaków w Punkcie Przedszkolnym „Bocian” znajdującym się w Szkole Podstawowej im. Adama Loreta w Ponikach.

Przedszkolaki swój program artystyczny rozpoczęli wierszem „My jesteśmy przedszkolaki”, następnie zaprezentowali piosenki oraz tańce specjalnie przygotowane na tę uroczystość. W programie artystycznym przedszkolaków wspierali oraz również występowali uczniowie klasy „0”.

Przed złożeniem ślubowania przedszkolaki wykonały kilka dodatkowych zadań, jednocześnie udowadniając, że są już gotowi by przystąpić do pasowania na przedszkolaka.

Po złożeniu ślubowania pan dyrektor Sławomir Woliński dokonał symbolicznego pasowania na przedszkolaka. Zwieńczeniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów.

W sali na dzieci czekał poczęstunek oraz prezenty od rodziców. Ten wyjątkowy dzień na pewno zostanie na długo w pamięci uczestników.

Przedszkolakom życzymy wielu sukcesów na wyższych szczeblach edukacji, a rodzicom gratulujemy tak zdolnych pociech.

Marzena Rynkiewicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages