Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Szkolni wolontariusze z Ponik porządkowali opuszczone groby

2016-11-02 13:04:24 (ost. akt: 2016-11-02 13:16:45)

Autor zdjęcia: Marzena Rynkiewicz

Młodzi wolontariusze ze szkoły w Ponikach włączyli się w akcję porządkowania opuszczonych, zaniedbanych i zapomnianych grobów. Porządkowali je na cmentarzu w Sepopolu.

Święto Zmarłych Zaduszki to czas zadumy. To okres kiedy wspominamy tych, którzy już odeszli. O tych zapomnianych i bezimiennych pamiętali członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Ponikach.

28.10.2016 r. wraz ze swoim opiekunem panią Martą Mizio - Ciżowską, w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, w deszczu i przy niskiej temperaturze, porządkowali opuszczone groby na cmentarzu w Sępopolu.

Wyprawa ta stała się dla uczniów nie tylko pracą, okazaniem szacunku, ale skłoniła ich także do przemyśleń na temat mijającego czasu.

Marzena Rynkiewicz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages