Wtorek, 16 października 2018. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Łyna Sępopol uzupełniła zarząd. Klub ma teraz nowego prezesa

2016-12-09 10:08:21 (ost. akt: 2016-12-12 07:00:29)
Łyna Sępopol

Łyna Sępopol

W Sępopolu odbyło się walne zebranie sprawozdawcze LKS Łyna Sępopol. Jednym z punktów obrad było uzupełnienie składu zarządu. Uczyniono to, po czym ten przydzielił poszczególnym osobom nowe funkcje.

Zebranie przyciągnęło do świetlicy OSP ponad 30 członków klubu. Podczas walnego dokonano m.in. korekt w klubowym statucie oraz przeprowadzono wybory uzupełniające do zarządu po rezygnacji Czesława Sekity z funkcji prezesa. Na wakujące miejsce "wskoczył" Jan Sydor.

W uzupełnionym już składzie zarząd przydzielił nowe funkcje. I tak: prezesem został Edmund Oleszkiewicz, wiceprezesem ds. organizacyjnych Grzegorz Mucha, wiceprezesem ds. sportowych Marian Olszewski, sekretarzem Stefan Pyrcz, a skarbnikiem Grzegorz Jarzynka. Zarząd uzupełniają Marek Dobrzyński oraz wspomniany wcześniej Sydor.

— Najpilniejsze zadanie do zrealizowania, jakie stoi przed nami, to poprawa warunków socjalnych w klubowym budynku. Chodzi o jego remont oraz jak najszybsze uruchomienie ogrzewania co — powiedział nowy prezes Łyny Edmund Oleszkiewicz.

Walne zebranie podjęło także uchwałę o nadaniu tytułu Honorowego Członka Klubu Andrzejowi Krzysztofowi Kucharskiemu.

Choć mamy już ostatnie dni 2016 roku, zebranie poświęcone było omówieniu roku wcześniejszego.

— Powodem były przedłużające się prace nad statutem. Zdecydowaliśmy już jednak, że walne zebranie sprawozdawcze za 2016 rok odbędzie się na koniec sezonu 2016/2017. I podobnie ma być w kolejnych latach — powiedział Oleszkiewicz.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages