W doliczonym czasie Łyna straciła dwa punkty z DKS Dobre Miasto

2017-03-31 12:15:15(ost. akt: 2017-04-01 21:36:06)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W 19. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol zagrała na swoim boisku z DKS Dobre Miasto.
Łyna zremisowała 2:2 (1:0). Gospodarze prowadzenie uzyskali po golu Rafała Naruszewicza z rzutu karnego. W taki sam sposób rywale w drugiej połowie wyrównali.

Później jeden z piłkarzy DKS dostał czerwoną kartkę. Łyna to wykorzystała i ponownie po trafieniu R. Naruszewicza objęła prowadzenie.

Nie dowiozła go jednak do końca. W doliczonym czasie DKS wyrównał po bramce z rzutu wolnego.

Łyna ma teraz 32 punkty. Według nieoficjalnych informacji klub z Sępopola ma otrzymać walkowerem punkty za przegrany 4:6 wyjazdowy mecz z Vęgorią Węgorzewo w poprzedniej kolejce.