Czwartek, 9 lipca 2020. Imieniny Hieronima, Palomy, Weroniki

Mundurowi krwiodawcy spotkali się z dziećmi

2017-04-13 11:27:21 (ost. akt: 2017-04-13 11:30:34)

Autor zdjęcia: Marta Kabelis

Dzielą się tym co najcenniejsze – krwią. Teraz podzielili się też słodkościami zgromadzonymi podczas akcji zbiórek krwi. Mowa o Krwiodawcach w Mundurach, którzy 12 kwietnia, spotkali się z uczniami szkoły podstawowej w Ponikach.

Wczoraj,(12 kwietnia.), policjanci, funkcjonariusze Służby Więziennej, strażacy i żołnierze z Wojskowego Klubu HDK PCK Służb Mundurowych przy 20 Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej pojechali do szkoły podstawowej w Ponikach, aby tam porozmawiać z dziećmi o swojej pracy i pokazać sprzęt który na co dzień wykorzystują w swojej służbie.

Dzieci przyjęły mundurowych z ogromnym entuzjazmem i wyczekiwały momentu, kiedy będą mogły wsiąść do radiowozu czy wozu strażackiego.

Policjant rozmawiał z dziećmi na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących Świat Wielkanocnych, o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, a także o codziennej pracy policjanta – dzielnicowego.

Dzieci z uwagą wysłuchały co zarówno policjant jak i inni funkcjonariusze mieli do przekazania i ruszyły do oglądania samochodów służbowych.

Wsiadały do aut, włączały „koguty”, przygadały się jak działają urządzenia specjalistyczne zamontowane w pojazdach, które na co dzień wykorzystywane do pełnienia służby.

Widać było, że sprawia im to ogromną radość. Na koniec spotkania każde dziecko zostało obdarowanie słodkościami zebranymi w czasie zbiórek krwi.

sierż szt. Marta Kabelis
KPP w Bartoszycach


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages