Łyna znowu strzeliła MKS-owi cztery gole, choć do przerwy przegrywała

2017-04-21 10:49:29(ost. akt: 2017-04-22 18:10:50)
Łyna Sępopol

W 22. kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Łyna Sępopol zagrała na wyjeździe z MKS Ruciane-Nida.
W pierwszej rundzie Łyna wygrała z MKS-em u siebie 4:1. Rewanżowe spotkanie również zakończyło się po myśli drużyny z Sępopola, która znowu strzeliła rywalowi cztery bramki (tym razem jednak straciła jedną więcej).

Łyna przeżywała jednak w Rucianem-Nidzie trudne chwile, bo nie dość, że w pierwszej połowie straciła prowadzenie i schodząc na przerwę przegrywała, to jeszcze w 58. minucie po raz drugi w tej rundzie nie wykorzystała rzutu karnego. Tym razem bramkarz gospodarzy obronił strzał Rafała Naruszewicza.

Bohaterem w szeregach Łyny był jednak Damian Gigielewicz, który strzelił MKS-owi trzy gole.

Po dzisiejszym zwycięstwie Łyna ma 41 punktów (11-8-3, bramki 62:41) i utrzyma trzecie miejsce w tabeli.