Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Przyjeżdża objazdowe kino, a my mamy konkurs i bilety do wygrania

2017-09-19 12:22:24 (ost. akt: 2017-09-19 12:35:22)

Po wakacyjnej przerwie rusza w trasę Objazdowe Kino Visa. W czwartek 21 września odwiedzi Sępopol.

We wrześniu swoją premierę kinową będzie mieć młodzieżowy film „Tarapaty”, który w urokliwy sposób wszystkim nastolatkom przypomni minione wakacje. Wielka przygoda, dużo nieoczekiwanych zwrotów akcji, poszukiwanie skarbu i wspaniałe aktorskie kreacje od Piotra Głowackiego i Romy Gąsiorowskiej w dorosłych rolach głównych.

Dla fanów polskich komedii przygotowaliśmy film „Na układy nie ma rady” z Grzegorzem Małeckim, Michałem Milowiczem, Jankiem Wieczorkowskim oraz Katarzyną Glinką w rolach głównych.

Wielbicieli kina przez duże K zapraszamy natomiast na wieczorne pokazy „Dunkierki”, która jest bez wątpienia jednym z najlepszych filmów tego roku.

Godziny projekcji: „Tarapaty” — g. 16, „Na układy nie ma rady” — g. 18, „Dunkierka” — g. 20. Więcej szczegółów, w tym ceny biletów, znajdziecie w tym miejscu.

Konkurs
Dla naszych Czytelników mamy do wygrania jedno podwójne zaproszenie na film "Tarapaty" oraz dwa podwójne zaproszenia na film "Na układy nie ma rady".

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać do nas maila z odpowiedzią na pytanie: które urodziny świętował w sierpniu tego roku tygodnik "Goniec Bartoszycki"? Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy wspomniane zaproszenia.

Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz tytułem filmu, na który chcecie wygrać bilet, wysyłajcie na adres bartoszyce@gazetaolsztynska.pl, wpisując w tytule "Konkurs kino". Na maile czekamy do środy, do g. 20. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages