Sępopol zwyciężył w piłkarskich mistrzostwach straży granicznej, Górowo Iławeckie trzecie

2017-09-26 08:56:24(ost. akt: 2017-09-26 08:59:45)
Wzorem poprzednich lat, po raz 7. odbyły się Mistrzostwa W-MOSG „6” piłkarskich o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.
Rozgrywki odbyły się na boisku Orlik przy Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie. Turniej, jak co roku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Po zaciętej, pełnej emocji rywalizacji i sportowych zmaganiach, na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z PSG w Sępopolu, drugie miejsce wywalczyła ekipa z PSG w Barcianach, a trzecie miejsce zajęli piłkarze z PSG w Górowie Iławeckim.

Ponadto podczas turnieju wybrano wyróżniających się zawodników, którymi zostali chor. SG Przemysław Mazurek — najlepszy strzelec (PSG w Sępopolu), sierż. SG Daniel Fedczak — najlepszy zawodnik oraz chor. SG Adam Szczur — najlepszy bramkarz (obaj PSG w Barcianach).

Wszystkim zwycięzcom nagrody wręczał ppłk. SG Mirosław Miklusz — Komendant Placówki Straży Granicznej w Sępopolu oraz por. SG Maciej Kuszilek — Przewodniczący Zarządu Oddziałowego NSZZ FSG przy W-MOSG.