Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Psy przeżyły piekło. Teraz czasem płaczą w klatce i trzęsą się z zimna.

2017-12-03 20:07:43 (ost. akt: 2017-12-03 23:11:28)

Barmi i Nero to psy z interwencji. Trafiły do przechowalini tymczasowej w Sępopolu skrajnie wychudzone. Nie miały siły stać na własnych nogach. Teraz wychodzą na prostą. Mają ogromną wolę życia. Szukamy psiakom dobrego domu.

Barmi i Nero prez całe swoje pieskie życie mogły jedynie pomarzyć o cieplej budzie, regularnych spacerach i pełnej misce. Uratowane od głodowej śwmierci w ostatniej chwili, trafiły do tymczasowej przechowali w Sępopolu. Teraz najprawdopodobniej czeka je wegetacja w schronisku. Jedyną szansą na ich lepsze zycie to adpocja.

Barmi
Barmi
Barmi
- Barmi ma około 14 lat. Czasem słyszę, jak płacze w klatce, trzęsie się z zimna. Szukamy cichej przystani dla naszego misia, może znajdzie się ktoś, kto zechce odmienić jego smutne życie - mówi Agnieszka Żelazna, wolontariuszka z Sępopola, która opiekuje się porzuconymi psami z terenu gminy oraz szuka im lepszego domu.
Barmi przypomina nieco labradora, choć jest większy. To silny, dostojny pies o dość groźnie brzmiącym głosie. Na początku może budzić dystans, jednak przy bliższym poznaniu urzeka swoim spokojem i posturą dużego misia. Uwielbia spacery. Chętnie przemierza na smyczy ulicę Leśną w Sepopolu, a po polach biega. Czasem się potknie, bo to juz trochę psi senior.
Nero
Nero
Nero
- Nero to taki nasz kochany wariat, pełen radości życia, łagodny - opowiada Agnieszka. - Na spacerach jest radosny, skacze z radości, zaczepia do zabawy. Kocha jeść, prawie zawsze głodny, ale to dlatego, że kilka dni dzieliło go od głodowej śmierci. Przywieziony do przechowalni w krytycznym stanie, miejscami goły, bez sierści, z żebrami na wierzchu. Widziałam, jak próbował wskoczyć na budę, ale nie miał na to siły. Dziś to chodząca pociecha. W jego oczach jest ogromna rodość życia. Kiedyś to był piękny pies, czarny, z długą sierścią. Stopniowo ta sierść odrasta, brzuch przestał się zapadać. Nero jest młodszy, ma około 8 lat - dodaje Agnieszka.

Więcej informacji o pieskach można uzyskać pod numerem telefonu 517 307 718.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages