XIII Wędkarski Dziecięcy Puchar Łyny - UKLEJKA 2018

2018-06-04 07:41:17(ost. akt: 2018-06-04 07:46:43)

Autor zdjęcia: Koło Kleń w Sępopolu

W dniu 2 czerwca 2018 r odbyły się zawody dla dzieci z okazji Dnia Dziecka - XIII Wędkarski Dziecięcy Puchar Łyny - UKLEJKA 2018 o Puchar Burmistrza Sępopola.
Zawody odbyły się na stanicy wodnej w Masunach. Wzięło w nich udział 27 dzieci. Zawody uświetnili swoją obecnością członkowie patrolu PSR z Olsztyna, komendant Posterunku Rejonowego Szymon Bobrycki, Maciej Szymoch oraz Damian Obuchowicz, którzy w kilku słowach zaprezentowali pracę jaką wykonują.

Zawody także uświetniła swoją osobą burmistrz Sępopola pani Irena Wołosiuk, która ufundowała puchary i medale.

Rywalizację wygrała Zuzanna Kamińska, drugie miejsce zajęła Zosia Krasowska; trzecie miejsce zajął Dawid Zgrajka, czwarte miejsce zajął Wiktor Piłat, piąte miejsce zajęła Oliwia Szymska.

Puchar za największą rybę, w tym wypadku krasnopiórę, otrzymał Łukasz Skrzypa.

Dzięki naszym darczyńcom wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały upominki.

Dziękujemy wszystkim firmom, instytucjom oraz osobom, które wsparły nasze koło Polskiego Związku Wędkarskiego Kleń w Sępopolu w organizacji tych zawodów. Nie byłoby takiego święta dzieci gdyby nie wsparcie instytucji czy firm, którym leży na sercu szczęście i uśmiech dzieci.

Podziękowania należą się zarządowi koła za organizację i zaangażowanie w przeprowadzeniu tych zawodów po raz trzynasty. Do zobaczenia za rok i gratulacje zwycięzcom dzisiejszych zawodów.