Sobota, 31 października 2020. Imieniny Augustyny, Łukasza, Urbana

Woda z wodociągu w Masunach nie nadaje się do spożycia

2018-08-10 13:14:28 (ost. akt: 2018-08-10 13:23:10)

Autor zdjęcia: Zbigniew Malinowski

Bartoszycki Sanepid opublikował komunikat w sprawie nieprzydatności do spożycia wody z wodociągu w Masunach w gm. Sępopol. Powodem wprowadzenie zakazu jest stwierdzenie przekroczenia norm zawartości bakterii z grupy coli w badanej wodzie.


Jak głosi komunikat Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Usług Komunalnych w Sępopolu, woda do celów spożywczych będzie wydawana mieszkańcom w świetlicy wiejskiej w Masunach.

and


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając "[url=http://wm.pl/user/register/back/bartoszyce.wm.pl/redirect/profile] Tutaj "> Tym razem bakterie z grupy coli wykryto w próbkach pobranych z wodociągu dostarczającego wodę do Masun.

Sanepid zakazuje spożycia wody z tego wodociągu oraz używania jej w innych celach niż spłukiwanie toalet.

Jak głosi komunikat Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Usług Komunalnych w Sępopolu, woda do celów spożywczych będzie wydawana mieszkańcom w świetlicy wiejskiej w Masunach.

and


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając "[url=http://wm.pl/user/register/back/bartoszyce.wm.pl/redirect/profile] Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages