Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Kolejni posłowie z Sępopola pojadą na Sejm Dzieci i Młodzieży

2019-05-27 12:41:33 (ost. akt: 2019-05-27 12:45:24)

Od wielu lat uczniowie ze szkoły w Sępopolu zdobywają mandaty poselskie i reprezentują województwo warmińsko-mazurskie podczas obrad Sejmu Dzieci i Młodzieży. W tym roku również trzy dwuosobowe zespoły podjęły się tego wyzwania i przystąpiły do konkursu.

Od wielu lat nasi uczniowie zdobywają mandaty poselskie i reprezentują województwo warmińsko-mazurskie podczas obrad Sejmu Dzieci i Młodzieży.

W tym roku również trzy dwuosobowe zespoły podjęły się tego wyzwania i przystąpiły do konkursu, który polegał na trwałym udokumentowaniu losów wojennych wybranego posła II Rzeczypospolitej. Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ wszyscy osiągnęli sukces.

Ich prace zostały bardzo wysoko ocenione przez pracowników IPN-u i znalazły się one w pierwszej dziesiątce województwa. W czwartek 23 maja Oliwia Wziątek, Katarzyna Sinkiewicz, Urszula Jusiak, Patrycja Włodarczyk, Michał Wach i Gabriel Grochal otrzymali nominacje poselskie od Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty i tym samym wezmą udział w XXV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 1 czerwca w Warszawie.

Warto dodać, że zespół Oliwii i Kasi zajął pierwsze miejsce w województwie. Dziewczęta w związku z tym zostały zaproszone do udziału w pracach komisji sejmowej, której obrady miały miejsce 10 i 11 maja w Sulejówku.

Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych obrad.

ed

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: kea1

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages