Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Podziel się:

Podziel się:

Puchar Łyny „UKLEJKA 2017”.

W dniu 3 czerwca 2017 r odbyły się zawody dla dzieci z okazji Dnia Dziecka - XII Dziecięcy Puchar Łyny - UKLEJKA 201&, w których udział wzięło dwadzieścioro dziewięcioro dzieci.

Już po raz dwunasty zgodnie z coroczną tradycją, koło wędkarskie KLEŃ w Sępopolu zorganizowało 3 czerwca 2017 wędkarskie zawody dla dzieci - XII Dziecięcy Puchar Łyny – „UKLEJKA 2017”.
Wzięła w nich udział rekordowa liczba 29 dzieci wraz z opiekunami, rodzicami czy też dziadkami. Miejscem imprezy w tym roku była stanica wodna położona przy stadionie sportowym w Sępopolu, udział w zawodach tradycyjnie jest bezpłatny dla wszystkich dzieci. Dzięki hojności i życzliwości wielu darczyńców i sponsorów udaje nam się przeprowadzać takie zawody w ten sposób, by żadne dziecko nie odeszło z nich bez nagród, fajnego upominku, pamiątkowego znaczka czy medalu, dyplomu, a zwycięzcy pucharów.
Zawody okazały się świetną zabawą dla dzieci, nie pozbawionej nutki zdrowej rywalizacji, a jak przystało na ten sport odbyły się one na łonie przyrody i świeżym powietrzu.
Tradycyjnym zwieńczeniem zawodów był poczęstunek, na utrudzone zmaganiami dzieci czekały lody i napoje, kiełbaska z grilla i słodkie bułki. Zwycięzcami zawodów byli: 1 miejsce - Oliwia Szymska; 2 miejsce - Daniel Kindlarski; 3 miejsce - Jula Kapica, nagrodę specjalną "Wzorowy Młody Wędkarz" otrzymała Aniela Czeczko, dziewczynki górą!
Coraz większa frekwencja i popularność tej imprezy utwierdza nas w przekonaniu o słuszności i potrzebie organizowania takiego typu zawodów właśnie dla naszych dzieci. Zapraszamy za rok.
Wszystkie zdjęcia z imprezy można obejrzeć na stronie naszego koła wędkarskiego Kleń, oraz na stronie koła na facebooku.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: klen-sepopol@wp.pl oraz opublikowany na portalu Sępopol: Puchar Łyny - Uklejka 2017
Oceń artykuł:

(0)