Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Podziel się:

Podziel się:

Ekologiczny poranek w przedszkolu w Sępopolu.

Spotkanie w ramach międzynarodowego projektu ekologicznego – „Litter Less” członków koła PZW Kleń z przedszkolakami w Sępopolu.

W dniu 7 czerwca członkowie zarządu koła Kleń w Sępopolu, Krzysztof Telechowski, Marcin Pycko oraz Zbigniew Śledziński odwiedzili przedszkole w Sępopolu. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z przedszkola z podstawowymi zasadami wędkowania, poznanie gatunków ryb występujących w rzece Łynie oraz zwierząt żyjących w środowisku wodnym. Ważnym aspektem spotkania było także uczulenie dzieci na zachowanie czystości nad wodą. Spotkanie odbyło się w ramach międzynarodowego projektu ekologicznego – „Litter Less” , dzieci z zainteresowaniem słuchały oraz brały czynny udział w spotkaniu zadając liczne pytania oraz opowiadając o swoich spostrzeżeniach. Specjalne podziękowania należą się wychowawcy Pani Dorocie Wobolewicz pomysłodawcy oraz organizatorki tego spotkania.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: klen-sepopol@wp.pl oraz opublikowany na portalu Sępopol: Ekologiczny poranek w przedszkolu w Sępopolu
Oceń artykuł:

(0)